توصيه مطلب
۰
 
طالبان در واکنش به انتقال سفارت امریکا به بیت المقدس
این اقدام ترامپ دامن زدن به آتش جنگ در تمام جهان خصوصا خاور میانه خواهد بود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ قوس ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۴

امارت اسلامی در پی انتقال سفارت امریکا به بیت المقدس گفت: امریکا چهره اشغالگرانه خود را باز هم آشکار ساخت و با این اقدام پالیسی دشمنی با دین اسلام و حمایت از غصب و استعمار را اعلام کرد.
به گزارش خبرگزاری آوا، امارت اسلامی به رسمیت شناختن قبله نخستین مسلمانان بیت المقدس را بحیث مرکز اسرائيل از سوی رئيس جمهور امریکا شدیدا نکوهش میکند و این عمل را اقدامی به دور از عقل می داند.

در اطلاعیه طالبان این اقدام ترامپ دامن زدن به آتش جنگ در تمام جهان خصوصا خاور میانه توصیف شده و آمده است، ترامپ با این کار خود واضح ساخت که امریکا در تمام آن مشکلات مسلمانان مستقیما دخیل است و برای از بین بردن ارزش های اسلامی تلاش می کند.

 طالبان از همه کشورها و ملت های مسلمان خواست که حمایت خود را از بیت المقدس اعلام نمایند و با مبارزه ملت مظلوم فلسطین عملا کمک کنند.
در این اطلاعیه با تاکید بر لزوم اتفاق و  وحدت در جهان اسلام  آمده است، اگر مسلمانان دسیسه های دشمنان اسلام را درک ننمایند و هنوز هم فرصت ها را ضایع کنند، در آینده نه چندان دور ، از طرف قوت های استکباری ارزش های اسلامی بيشتر پایمال خواهد شد و موجودیت مسلمانان در مخاطره قرار خواهد گرفت.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 154431