لایک ۱

برگزاری اولین دوره مسابقات کاراته قهرمانی باشگاه‌های مهاجرین یادبود استاد رضایی در ولایت قم

این دوره از مسابقات در دو بخش کاتا و کمیته و در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان،‌ جوانان و بزرگسالان با حضور ورزشکارانی از مهاجرین ساکن شهرهای تهران، شهریار، حسن‌آباد، شیراز، اصفهان و قم در محل خانه کاراته ولایت قم برگزار شد.
برگزاری اولین دوره مسابقات کاراته قهرمانی باشگاه‌های مهاجرین یادبود استاد رضایی در ولایت قم
به گزارش خبرگزاری صدای افغان (آوا)، اولین دوره مسابقات قهرمانی باشگا‌ه‌های اتباع افغانستانی مقیم ایران یادبود استاد حاج سید رحمت‌الله رضایی، روز جمعه در شهر مقدس قم برگزار گردید.
 
این دوره از مسابقات در دو بخش کاتا و کمیته و در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان،‌ جوانان و بزرگسالان با حضور ورزشکارانی از مهاجرین شهرهای تهران، شهریار، حسن‌آباد، شیراز، اصفهان و قم در محل خانه کاراته ولایت قم برگزار شد.
 
کانچو حسن بهزادی رئیس سبک شیتوریو شوبوکان کاراته دو و نماینده تام‌الاختیار در جهان، جناب آقای مهدی رمضان پناهی مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی ولایت قم و آقای شیبانی معاون مدیرکل،‌ آقای قاسمی مدیر کل اجتماعی استانداری قم، آقای سیدابراهیم حجازی رئیس امور مهاجرین سفارت کبرای افغانستان و آقای برخوردار رییس هیئت کاراته ولایت قم و جمعی از فعالان فرهنگی و ورزشی جامعه ی مهاجر از مهمانان ویژه‌ی این مسابقات بودند.
 
در اولین دوره مسابقات قهرمانی یادبود استاد سیدرحمت‌الله رضایی، آقای سیدمهدی تیموری نماینده اتباع افغانستانی انجمن جهانی تاناکا شیتوریو شوبوکان به عنوان مدیر کل مسابقات و آقای سیدجواد حسینی به عنوان مسئول برگزاری مسابقات فعالیت داشتند.

در حاشیه‌ی این مسابقات از خانواده‌ی مرحوم استاد رضایی، خانواده‌ی مرحوم رضا جعفری، کانچو حسن بهزادی و شیهان سید علی خلیلی تجلیل به عمل آمد.
 
اسامی برندگان اولین دوره مسابقات قهرمانی باشگاه‌های اتباع افغانستانی مقیم ایران یادبود استاد سیدرحمت‌الله رضایی به شرح ذیل می‌باشد:
 
نونهالان:
رده‌ 30-:
گروه الف) 1-علیرضا احمدی 2-عارف رحیمی 3-سیدطاها موسوی 4-علی سجاد رمضانی
گروه ب) 1-امیرحسین رضایی 2-علی احسانی 3-محمد جعفری 4-محسن احدی
رده‌ 34-:
گروه الف) 1-میثم وزینی 2-محمد کرمی‌پور 3-سیدظاهر حسینی
گروه ب) 1-سیدحسن حسینی 2-حسن رضایی 3-امیرعلی عاشوری
رده 42-:
1-محمد رسولی 2-سید محمد موسوی 3-سید عبدالله هاشمی
رده 42+:
1-حمزه نور احمدی 2-مصطفی جعفری 3-علیرضا نورزایی
 
نوجوانان:
رده 36-:
1-علیرضا کریمی 2-سیدعلی عباس حسینی 3-سیدمحمد مهدی حسینی 4-محمد سبحانی
رده 40-:
1-مهدی صادقی 2-هادی رضایی 3-محسن محمدی 4-سیدمحمدقیوم حسینی
رده 47-:
1-حسین احمدی 2-علی خمر 3-مهدی شریف زاده 4- حمیدرضا قلندری
رده 47+:
گروه الف) 1-محمد شریفی 2-مصطفی محمودی 3-مهدی غلامی 4-محمدحسین گودرزی
گروه ب) 1-احمدرضا رحیمی 2-سیدمصطفی حسینی 3-امیر حسین نادری
گروه ج) 1-سیدابوالفضل حسینی 2-نوید خیراندیش 3-مصطفی پناهی
گروه د) 1-سیدمصطفی موسوی 2-سیدمهدی حسینی 3-امیر حسین حیدری 4-رضا کرمی‌پور
 
جوانان:
رده 55-:
1-علی اصغر یعقوبی 2-عابدین احمدی 3-سیدحمیدرضا تیموری 4-مهدی کریمی
رده 65+:
1-سید محسن حسینی 2-سیدحسن حسنی 3-میثم محمدی
 
بزرگسالان:
رده 60-:
1-سیدهادی رضایی 2-عباس انصاری 3-سیدعتیق حسینی 4-ابراهیم حسینی
رده 68-:
1-نجیب الله جعفری 2-سیدعلی حسینی 3-امین نظری 4-پیمان علی نظری
رده 84+:
1-سید محمد امیری 2-سید علی علوی 3-امیر حسین حسینی 4- رحمان فیض محمدی
 
نوجوانان کاتای انفرادی:
1-مرتضی خانی 2-سینا خانی 3-امیر حسین احدی 4-مهدی رجبی
 
بزرگسالان کاتای انفرادی:
1-یونس احمدی 2-عباس انصاری 3-احمد بصیر مهدی 4-مرتضی رضایی
 
 
 
 
 
مرجع : خبرگزاری صدای افغان (آوا) قم
شنبه ۲۰ اسد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۷
کد مطلب: 168715 کپی متن خبر در کلیپ برد انجام شد
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *